Karuvennad 2 (Brother Bear 2, USA, 2006) [Brother bear]

Directed: Ben Gluck
Produced: Jim Ballantine, Carolyn Bates
Written: Ben Gluck, Rich Burns
Starring: Patrick Dempsey, Mandy Moore, Benjamin Bryan, Jim Cummings, Michael Clarke Duncan, Jessie Flower, Wendie Malick, Andrea Martin, Rick Moranis, Kathy Najimy, Catherine O’Hara, Jeremy Suarez, Krista Swan, Wanda Sykes, Dave Thomas, Jack Weber
Dana Gonzales
Music: Matthew Gerrard, Dave Metzger, Robbie Nevil
Distributed: Buena Vista Home Entertainment
Release dates: August 9, 2006
Running time: 73 minutes
Country: United States
Language: English

Möödub mõni kuu ja Kenai on nüüd suur karu, kes elab õnnelikult koos oma karust venna Kodaga. Nad on just talveunest ärganud ja alustavad reisi Crowberry Ridge, kus esimesed kevadmarjad juba valmivad. Kuid Kenaid jälitavad ta mälestused oma lapsepõlvesõbrast Nitast, kellele andis ta kunagi amuleti.

Kuid siis Kenai ja Kota kohtuvadki Nitaga, kes tahab aga amuletti põletada, et abielluda Atkaga. Kuid seda peab ta tegema koos Kenaiga. Alguses Kenai keeldub kuid on lõpuks nõus. NIta aga tegelikult igatseb Kenai järele kuid ei kavatse seda tunnistada. NIta aga uurib hoopis kas Kenai tahaks tagasi inimeseks ja Kenai teatab et on sellele mõelnud. Koda kuuleb seda ja paneb jooksu. Hiljem leiab Nita ta üles kuid siis nad satuvad lõhesse ja Kenai aitab nad välja ja lubab kodale et ei lahku.

Nad lähevad Hokani Fallsi ja põletavad amuleti. Ilma selleta ei saa Nita enam loomadest aru ja jätab hüvasti. Koda palub oma ema Hingedemaalt, et too muudaks Kenai inimeseks tagasi, et too saaks olla taas õnnelik. Koda tahab minna külla Nitale, kuid Rutt ja Tuke keelavad tal minna, kuna ta tapetaks külas.

Kenai jõuab sinna ja satub Atkaga kaklusesse. Ta kukub kaljult alla ja otse vette, kus hinged tulevad. Koda ütleb Kenaile, et palus hingedel ta inimeseks muuta. Kenai aga teatab et ta ei saa mutuuda kuna ei saa Kodat jätta, aga Nita teatab et tema saab muutuda ja pöördub tagasi karuks, samat värvi nagu Kenai ja nad abielluvad.

Nita’s Father: Once you love someone, they stay in your heart forever.

10/7 (Mmm… pole minu jaoks aga tore kui sul on nii head ja ustavad sõbrad.)

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s