My Wife Is a Gangster (My wife is a Gangster/조폭 마누라, South Korea, 2001) [My wife is a Gangster]

Directed: Jo Jin-kyu
Written: Kang Hyo-jin, Kim Moon-sung
Starring: Shin Eun-kyung, Park Sang-myun, Ahn Jae-mo, Kim In-kwon
Edited: Park Gok-ji
Release dates: September 27, 2001
Running time: 107 minutes
Country: South Korea
Language: Korean

Eunjin ja ta vanem õde Yujin on lastena eraldatud ja antud lastekodusse. Suureks saades on Eunjinist saanud maffiaboss, kõige kardetum, kelle hüüdnimi on Mantis. Siis saab ta aga teada et yujinil on vähk ning tal läheb talle külla. Surev Yujin soovib et Eujin abielluks varsti, enne tema surma. Nii tuleb Eunjinil leida kiirelt omale mees, kes oleks nõus temaga abielluma ja selleks läheb ta pimekohtingule.

SIis aga juhuslikult leiab Eunjin haiglast toreda ja sõbraliku mehe, too sobib Eunjinile suurepäraselt ja nad abielluvad. Siis aga Yujin tahab lapsi ja Eunjin peab rasedaks jääma.

Siis aga läheb Eunjin oma kambaga välja ja kohtub oma rivaali The White Sharksidega. Üks mees aga keeldub lahkumast ja Eunjin läheb talle kallale, järgmine päev on aga kohtumine kahe kamba vahel ning tuleb võidelda au peale.

Eunjin ja vastas gängi juht Nanman kaklevad ning mees vigastab Eunjini kõhtu ja uskudes et on kõik, läheb ta naist lõpetama kuid siis lükkab naine ta eemale ja mees kukub kaljult alla. Nanman ronib tagasi, kuid Eunjin püüab tema eest puigelda ning lükkab mehe pikali, kuid keeldub teda tapmast.

Peagi saab aga Sooil, Eunjini abikaasa, teada et naine on gängster, tänu tatöveeringule naise seljal ja tahab suhte lõpetada. Siis aga mõistab Eunjin et on rase ja räägib sellest Yujinile. Siis aga saabub aeg kui Yujin sureb ning enne teatab ta Eunjinile et lapsel on isa vaja.

Kuid siis tapetakse Romeo ning Eunjini mehed usuvad et selle taga olid White Sharks ja nad kutsuvad nad duellile. Eunjin, kes on rase, võitleb Nanmaniga, ning kaotab selle käigus lapse, kuigi ütleb mehele et on rase, aga mees lööb teda kõhtu ikkagi.

Kui Nanman on Eunjini pussitamas, ilmub naise ülemus ja White Sharks annavad Eunjini mõne dokumendi pärast ära. Sooil saab teada et naine oli rase ja et too oli haiglas. Sooil plaanib kättemaksu ja annab White Sharksidele sigaretid, mis on immutatud ja paneb sigarid põlema. Sooilist saab liider koos Eunjiniga ning tulevad järgmised duellid teiste gängidega..

Bada: Big brother, are you sure?
Eunjin: Do I look like joking?

10/7 (Omamoodi tore aga samas üsna jõhker… ei tea kas vaatan ülejäänud kaks ka ära..)

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s