Papside lahing (Daddy’s home, USA, 2015)

Directed: Sean Anders
Produced: Will Ferrell, Adam McKay, Chris Henchy, John Morris
Screenplay: Brian Burns, Sean Anders, John Morris
Story: Brian Burns
Starring: Will Ferrell, Mark Wahlberg, Linda Cardellini
Music: Michael Andrews
Cinematography: Julio Macat
Edited: Eric Kissack, Brad Wilhite
Production companies: Red Granite Pictures, Gary Sanchez Productions
Distributed: Paramount Pictures
Release dates: December 9, 2015 (London), December 25, 2015 (United States)
Running time: 96 minutes
Country: United States
Language: English
Budget: $69 million
Box office: $240.4 million

Raadioprodutsent Brad üritab väga olla hea kasuisa oma abikaasa Sara kahele lapsele Meganile ja Dylanile. Ning üsna pea hakkavadki lapsed juskui Bradi omaks võtma, kui toob lapsi koolist koju ja käib isa/tütre tantsul Meganiga koolis. Aga siis saabub külla Sara eksmees ja laste isa Dusty, kes saab teada et Sara on uuesti abielus. Sara pole eriti rahul et eksmees tuleb kuid Brad veenab et kõik on korras.

Siis aga saabubki Dusty ja Brad näeb kui musklik ja meeldiv Dusty tegelikult on ja kui hästi too oma lastega läbi saab ja leiab et Dusty on hea ja lubab mehel jääda, Sara aga pole sellega rahul. Kuid peagi saab Brad aru, et Dusty püüab teda laste elust välja süüa ja ise koos Saraga ära leppida. Nii hakkavad mehed omavahel võitlema kes on parim ja tublim. Samal ajal käivad Brad ja Sara arsti juures, kuna loodavad siiski beebi saada. NIng saavad teada, et neil on siiski võimalus lapsi saada.

Brad on üllatunud kui kuuleb et Dusty siiski tahab ikka teda perekonnast välja süüa. Brad kulutab tuhandeid varajastele jõulukinkidele ja Dusty aga et on Dylani lemmikkorvpallitiimi treeneri sõber. Purjus Brad on valitud välja viskama korvi, et meeskond võidaks. Sarah viskab peale jama, mis juhtus korvpalliplatsil, Bradi välja ning Dusty püüab naist lohutada aga Sara lükkab ta eemale ning mees peab isakohuseid laste tihedas päevakavas täitma.

4 päeva hiljem, elab Brad oma kontoris tööl ja Dusty on kodus rõõmus meestetööde ja vastutuse eest. Dusty valmistub minema isa/tütre tantsupeole kooli, samal ajal aga käsib Bradi sõber Griff Bradil perekonna eest võidelda. Brad läheb lennujaama ja püüab tagasi tulla. Dusty tunnistab et suuda täita isa kohuseid ja imetleb kui hästi Brad sellega hakkama sai. Dusty ja Brad jõuavad samal ajal ning seal on klassikaaslane kes kiusas Dylanit. Dusty lubab Bradil olla isaeeskuju ning Brad ja Sara lepivad ära ja Dusty otsustab olla teine isa oma lastele, ega sega Bradile vahele.

Terve pere on õnnelik ning Sara ja Brad saavad uue beebi, kelle nimeks saab Griff ja Megan ning Dylan võtavad Bradi lõpuks kui oma kasuisa. Dustyl on uus töö Panda DJna ning elab üle tänava ning on Bradiga nüüd sõbrad. Dusty abiellus uuesti Kareniga, naisega kellel on tütar ja nüüd on tema kasuisa. Dusty on nüüd samas olukorras kus Brad aasta tagasi, ning peab võitlema koha eest kasuisana päris isa Rogeri eest.

Dusty Mayron: Hey, are you Roger?
Cool Dad: Nope.

Brad Whitaker: Eat my dust Dusty!

Dusty Mayron: Dusty : It looks like we got our self’s a dad-off, Brad.

Brad Whitaker: I mean, kids at the end of the day, they know who’s been around and, holy balls!

Brad Whitaker: The step-king has had enough of the king’s BULLSHIT!
Megan: He said a bad word!

10/7 (Taaskord oli trailer paljulubavam kui film ise, aga samas naerda sai ja piinlikke olukordi oli ka 😀 Ja Mark on nii hott 😀 )

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s